Vonkajšie žalúzie Trnava

Vonkajšie žalúzúzie a rolety v meste TRNAVA.

Umožňujú plynule regulovať prirodzené svetlo a zachytávajú priame slnečné lúče.

Exteriérové žalúzie na okná i dvere.Hliníkové rolety na balkón alebo výsuvnú markízu na terasu či prístrešok.Doplnky na okná.Zasklievací systém pre balkóny či terasy.

S našou Tieniacou Technikou Vás už nebudú ráno budiť ostré slnečné lúče a nebude Vás rušiť hluk z ulice od sledovania televízie.

U nás nájdete všetko od vonkajších žalúzií sieťky proti hmyzu cez screenové rolety až po rolovacie garážové brány.

V širokej ponuke nášho sortimentu nájdete žalúzie rolety markízy sieťky proti hmyzu sekčné garážové brány alebo prístrešky a pergoly.Zasklievacie systéme rámové aj bezrámové.Bezbarierový prechod pre terasy.Tienenie pre zasklievacie systémy.

Bezkonkurenčné ceny

Skúsenosti

Kvalita

Spoľahlivosť

Tieniaca Technika TRNAVA a okolie .

Vonkajšie Žalúzie alebo Vonkajšie Rolety

Aký je rozdiel medzi žalúziami a roletami?

Porovnanie žalúzie a rolety

Vonkajšie exteriérové žalúzie sú veľmi obľúbeným tienením.V posledných rokoch sa tento typ tienenia montuje na všetky stavby automaticky a stavebník ani neuvažuje nad inou možnosťou tienenia.Čo niekedy môže spôsobiť že tento typ tienenia iba skrášli vzhľad budovy.Napríklad pri administratívnych budovách sa často dorába interiérové tienenie.Viac by im vyhovovali vonkajšie rolety.Názor z jednej PC firmy.

Vonkajšie žalúzie majú veľkú výhodu v tom že dokážu plynule regulovať denné svetlo a pri minimálnom zatienení zabrániť prehrievaniu okenných tabúľ a tak prispievajú i k príjemnej vnútornej klíme Vašej domácnosti.Sú elegantné a hodia sa takmer všade kde sa dajú namontovať.

Vonkajšie rolety na tento druh tienenia sa tak trochu už zabúda.Avšak neopodstatnene pretože má dokonca napríklad viac plusových vlastností ako vonkajšie žalúzie.

Samozrejme pokiaľ hovoríme o hliníkových roletách nie o plastových ako ich poznáme z čias dávno minulých.Každá lamela má tepelnú a zvukovú izoláciu.Horný BOX je uzatvorený takže pri novostavbách nie je potrebné riešiť tepelný mos ktorý pri vonkajších žalúziách treba odstrániť.Vodiace koľajnice majú zabudované kefové alebo gumové tesnenie čo zabezpečuje minimálny hluk pri nárazoch vetra.Pokiaľ je roleta ovládaná motorom ten zabezpečuje aj to že roleta vytvára exteriérový bezpečnostný prvok na oknách dverách či na iných miestach kam chcete obmedziť cudzí prístup.Pri žalúziách toto nie je možné.A v neposlednom rade je veľmi významný i nameraný teplotný rozdiel pred vonkajšou roletou a za vonkajšou roletou ktorý sa pohybuje v rozmedzí 5 – 10 °C.Naozaj pozoruhodné,čo poviete...

 

Poradíme vám? kontaktujte nás, poraďte sa s výberom.

Naše lokality

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Nitriansky kraj
  • Banskobystrický kraj