žalúzie-rolety-markízy Nitra

Najlepšia tieniaca technika v meste NITRA.

Premýšľate o tom, že si do svojho domova zaobstaráte vonkajšie žalúzie,rolety či markízu?S našou tieniacou technikou Vás už nebudú od skorého rána budiť ostré slnečné lúče,ani Vás rušiť od večerného sledovania televízie.

Exteriérové žalúzie budú pre Vás vhodným riešením na terasu,balkón,pergoly,okná ale i dvere.Hliníkové rolety poslúžia na balkón,ale aj na miesta kam sa iná tieniaca technika nedá namontovať.Rolety sú vďačné za každého počasia a vhodné pre každú peňaženku.Výsuvnú markízu,ako ochranu pred slnkom oceníte na terase či balkóne,ale aj markízy na okná sú čoraz častejšie a navyše sú veľmi elegantný a účelový exteriérový doplnok.Markíza sa skvele hodí i na prístrešok,pergolu či záhradný domček...jednoducho všade tam,kde trávite a užívate si chvíle pohody a oddychu so svojou rodinou či priateľmi.Viac o markízach sa môžete dozvedieť na našom BLOGU alebo v časti MARKÍZY. V ponuke máme doplnky na všetky okná a dvere .

U nás nájdete všetko od žalúzií až po garážové brány.Veľmi radi a ochotne Vám poradíme a nájdeme pre Vás a Váš domov vhodné a optimálne riešenie šité na mieru.

V širokej ponuke nášho sortimentu nájdete žalúzie,rolety,markízy,siete proti hmyzu,garážové brány a tiež prístrešky,altánky a balkóny.

Vykonávame záručný ale aj pozáručný servis na celý sortiment tieniacej techniky našich,ale aj konkurenčných výrobkov.

Poradíme vám? kontaktujte nás, poraďte sa s výberom.

Naše lokality

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Nitriansky kraj
  • Banskobystrický kraj