Tieto sieťky kupujú všetci

Ktorá je tá najlepšia sieťka na terasové,balkónové dvere ........?

Plisse sieťka proti hmyzu alebo dverová otváracia sieťka uchytená na pánty?

Tieto sieťky sú tie najlepšie a najžiadanejšie na trhu. Ak chceme sieťku dlhé roky používať bez ťažkostí tak treba pri výbere dverovej sieťky pozerať na viac vecí ako je len cena.

Máme 23 ročnú prax v oblasti tienenia a vieme Vám vybrať tú najlepšiu.

Dverových sieťok je naozaj veľmi veľa typov v rôznych prevedeniach.

Ukážeme jednu plisse sieťku a jednu dverovú sieťku ktoré budú zaručene bez problémov fungovať .Sú dlhoročne testované a splnia najlepší pomer ceny a kvality. Môžete ich dlhé roky užívať a bezproblémovo vetrať.

Sieťové dvere:

Uchytenie pevnej dverovej siete pomocou pántov vo vlastnom ráme

Pre zabezpečenie správneho fungovania je najlepšia sieťka s použitím profilov 40x20+RÁM.

Dverová sieťka proti hmyzu sa zhotovuje z vysokokvalitného extrudovaného hliníkového materiálu. Hlavný ale nie jediný rozdiel je v tvrdosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje že sú dvere veľmi stabilné.

Ďalšou veľmi dôležitou časťou je pomer kefového a magnetického tesnenia ktoré je po celom obvode dverovej sieťky čo zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný lakovaný hliníkový materiál je zárukou dlhej životnosti. Výrobky sú stále a nestrácajú vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom.

Skvelým doplnok dverovej sieťky je že sa na tento typ dajú namontovať prechodové dvierka pre vašu domácu šelmu :)

Sieťovinu ktorú si môžete objednať na dverovú sieťku 40x20+rám je : sklené vlákno potiahnuté PVC, sieťovina antialergická (protipeľová), transparentná, hliníková (proti hlodavcom), pet screen (pre domácnosti s domácimi zvieratami)

Plissé dverová sieťka-MINY

Uchytenie plisse dverovej sieťky pomocou vlastného rámu s hrúbkou len 21mm.

Použitím vysokopevných lakovaných a stabilných materiálov je možné tento typ plisse sieťky vyrobiť v jednokrídlovom prevedení v šírke až 3000mm.

Plisse dverová sieťka nie je určená len na montáž na terasové, balkónové dvere ale aj ako doplnok hravo pod vonkajšie žalúzie alebo vonkajšie hliníkové rolety. Pri hliníkových roletách sa dá sieťka použiť  pred roletu pri dodatočnej montáži alebo pod roletu s použitím rolety na to určenej.

Maximálna šírke x výška dovoľuje tejto sieťke proti hmyzu uzatvorenie veľkých rozmerov bez rušivých elementov ktoré sú nutné pri iných typoch dverových sieťok a aj iných typoch plissé sieťok.

Možno máte aj doma práve takú plochu a nevie si poradiť. Neváhajte nás kontaktovať. Plissé dverová jednokrídlová sieťka zaručí minimálnu stratu svetla cez dvere, priestor kde je sieťka namontovaná

Pri výbere farieb sa nemusíte vôbec obmedzovať.

Rám a viditeľné komponenty dverovej sieťky proti hmyzu sú z lakovaného tvrdeného hliníka a kvalitného stabilizátora. Preto farebné prevedenie sieťky od základnej bielej, hnedej a antracitovej sú všetky práškové farby podľa RAL vzorkovníka alebo pri výbere drevo dekoru máte  53 možností farieb čo je viac ako slušný výber na to aby si vybral každý zákazník pri vytvorení objednávky.

Sieťovinu ktorú si môžete objednať pri plisse dverovej sieťke: plissované vlákno-čierne.

Ďalšou výhodou tejto plisse sieťky s hrúbkou rámu 21 mm a s použitím rámu po celom obvode je že ak máte ATYP rohový prístup s terasy,dá sa vyrobiť aj funkčná sieťka ktorá bude slúžiť bez problémov celé roky.

                   SiTex-Tieniaca Technika

Naše lokality

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Nitriansky kraj
  • Banskobystrický kraj