Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety
Plástové rolety sú cenovo najlacnejšie.
V exteriérovom tienení sú rolety najviac a najdlhšie používaný výrobok v oblasti tieniacej techniky nie len na Slovensku ale všade tam kde chceme a potrebujeme chrániť pred počasím.Slnko-vietor-dážď.
Plastové rolety sú schopné zvládať klimatické zmeny a to iba v bielej,bledosivej a béžovej farbe.
Tmavé farby v plastových roletách na slnečných miestach pôsobia tak že časom vyblednú.Pri výbere s tmavšími farbami pri plastových roletách opatrne,lepšie sa poradiť z dodávateľom roliet.
Hliníkové rolety
Hliníkové rolety sú cenovo stredná cesta.
Rolety Vám vytvoria tepelnoizolačne vlastnosti. Vďaka izolácii ktorá sa nachádza v každej lamele dokáže pri spustenej rolete znížiť hluk až o 20dB.Test sme robili na hlavnej triede v Nitre.Na veľmi hlučnej ulici. Použili sme priznané elektrické hliníkové rolety.A rolety to zvládli a zvládajú dodnes.Svojou kvalitou neznižujú len hluk a vzhľad okien,ale aj celkove náklady na kúrenie a v lete používanie klimatizácie.
Vďaka svojej hliníkovej konštrukcii a práškovému farbeniu majú rolety farebnú a konštrukčnú stálosť po celú dobu užívania.
Screenové rolety

Screenové rolety sú cenovo najdrahšie.
Označujú sa za luxusný výrobok.
Pre svoje malé rozmery kastlíka (bubon pre návin látky neuberá zo svetlosti čím rieši problém väčšiny zákazníkov.Potom celohliníková konštrukcia umožni nekonečné farebné prevedenia rámu.Najdôležitejším prvkom screeových roliet sú látky.
vzorkovnik látok TU.
Screenové rolety pre svoje rozmery:maximálna šírka 4000mm,výška 3000mm sú vhodné praktycky do akéhokoľvek priestoru.Takže aj Vaša pergola,prístrešok,terasa,balkón ale aj okno môžme mať tento jedinečný doplnok.

Screenové rolety dokáže regulovať teplo, svetlo a ÚV žiarenie.

Ovládanie screnový roliet.Pre všetky rozmery elektrické ovládanie.Manuálne ovládanie je všek obmedzené šírkou do 2000mm.

 

 

Naše lokality