Exteriérové roletové systémy


Plástové rolety .Najlacnejšie, ale dobré.
V exteriérovom tienení sú plastové rolety najdlhšie používaný výrobok.Nie len doma na okne ale všade tam kde chceme sa potrebujeme chrániť pred počasím.Plasty kvôli slnku menia svoju farbu.

Klimatické zmeny už cítiť aj na Slovensku a preto sú plastové rolety vhodné do stredne náročných poveternostných podmienok.Tak vydržia celé desaťročia
Plastové rolety sú schopné zvládať klimatické zmeny a to v bielej,bledosivej a béžovej farbe.
Tmavé farby v plastových roletách na slnečných miestach pôsobia že časom vyblednú alebo sa deformujú.Pri výbere s tmavšími farbami pri plastových roletách sa poraďte s dodávateľom plastových roliet.

Hliníkové rolety. Špičkové kvalita v každom detaile.Stredná cesta.Najpredávanejšie.

Systém vonkajších celohliníkových roliet je jedným z najflexibilnejších systémov dostupných na trhu. Rolety je možné inštalovať počas výstavby aj po rekonštrukcii. Vonkajšia roleta s boxom 45° dokonale izoluje teplo, zvuk a funguje ako ďalšia prekážka pre zlodejov a pri čiastočnom spustení poskytuje vynikajúcu ochranu pred slnečným žiarením a teplom.

Životnosť hliníka je zhruba sto rokov. Dosť vysoká, čo poviete. Tieto materiály majú aj mnoho ďalších výhod. Napríklad sa nemusíme každých pár rokov zaoberať obnovou ich povrchu. Hliník tiež vydrží zmeny počasia a my vďaka nemu nemíňame toľko na ochladzovanie alebo vykurovanie priestorov.

Pancierovanie a vodiace lišty sú vyrobené z lakovaného hliníka. Môže byť namontovaný dvoma spôsobmi: na fasádu budovy alebo do okenného výklenku.

V exteriéri namontovaná hliníková roleta zaručuje vďaka svojej konštrukcii vynikajúce akustické a tepelnoizolačné vlastnosti. Medzi pancierovaním a sklom je vytvorená ďalšia komora, ktorá zvyšuje úroveň tepelnej a akustickej izolácie.


Screenové rolety-Látkové rolety-Najdrahšie rolety.
Označujú sa za luxusný výrobok.
Pre svoje minimalistické rozmery konštrukcie a priestoru pre návin látky neuberá zo svetlosti čím rieši problém väčšiny zákazníkov.Celohliníková konštrukcia umožni nekonečné farebné možnosti a kombinácie RAL a Laminácie.Najdôležitejším prvkom screeových roliet sú látky.
vzorkovnik látok TU.
Screenové rolety pre svoje rozmery:maximálna šírka 4000mm,výška 3000mm sú vhodné praktycky do akéhokoľvek priestoru.Aj Vaša pergola,prístrešok,terasa,balkón ale aj okno môžme mať tento jedinečný doplnok.

Screenové rolety dokáže regulovať teplo, svetlo a ÚV žiarenie.

Ovládanie screnový roliet.Pre všetky rozmery elektrické ovládanie.

                                                   Manuálne ovládanie je obmedzené šírkou do 2000mm.

SiTex-Tieniaca Technika

 

 

 

Naše lokality

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Nitriansky kraj
  • Banskobystrický kraj