Exteriérové žalúzie

VONKAJŠIE ŽALÚZIE.EXTERIÉROVÉ TIENENIE

Vonkajšie žalúzie na okná sú skvelým a funkčným doplnkom.Žalúzie sú veľmi populárne v exteriérovom tienení.Ponúkajú množstvo prevedení na okná,dvere,balkóny,terasy,domy,byty, haly,pergoly a rôzne budovy.Čím sa zaraďujú do kategórie variabilného tienenia

Vonkajšie žalúzií sú vyrobené z vysokokvalitného a odolneho materálu ktoré hravo odoláva vplyvom počasia.Najúčinnejšie sú proti slnku.FOTO

Pri  návrhu exteriéru vášho nového bývania berte do úvahy aj ovládanie.Či to budú manuálne alebo elektrické exteriérové žalúzie.Príprava vyžaduje svoj čas.Toto sa stáva veľmi často že zákazník na to nemyslí a potom pri montáži prichádza zbytočná panika.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE ROZDEĽUJEME DO KATEGÓRIÍ: Priznané,Podomietkové,Samonostné.

 Ovládanie od klasického na nekonečnú ovládaciu šnúru pre TYP C50 interiérová a exteriérová.Pre ostatné TYPY lamiel žalúzií C65,C80,S80,F80,Z70,Z90je už ovládanie ručne na kľuku.

FARBY LAMIEL.

Motorické ovládanie od firiem ak sú napríklad SOMFY a ELERO s 5 ročnou zárukou  rozdeľujeme na :vypínač, diaľkové ovládanie, centrálne ovládanie, Smart Home systém a solárne pohony(ovládanieblízkej budúcnosti).už teraz v ponuke.  

 

PARAMETRE VÝROBA- VONKAJŠIE ŽALÚZIE.EXTERIÉROVÉ TIENENIE

Zaťaženie vonkajších žalúzií pre podmienky na území Slovenskej republiky. Najpredávanejší TYP exteriérovej žalúzie z lamelou Z90 v pod omietkovom prevedení so zapustenými vodiacimi koľajnicami a elektrické ovládanie.Manuálne ovládanie žalúziíí zníži cenu žalúzií ale nie vždy je to praktické prevedenie.Poradte sa z dodávateľom exteriérovécho tienenia.Lamela žalúzie z rozmerom 90mm je tak skvelo prepracovaná že odolá hravo aj ťažkým poveternostným podmienka ktoré našťastie zatiaľ u nás nemáme.

Pre zaujímavosť odolnosti podľa Beaufortovej stupnice vetra je pri najpoužívanejšej šírke žalúzie až 80km/h v nárazoch vetra čo je trieda odolnosti č.9.

 

 VONKAJŠIA ŽALÚZIA.EXTERIÉROVÉ TIENENIE

Naše lokality

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Nitriansky kraj
  • Banskobystrický kraj